خدمات ماشین فرز CNC چهار محور - گروه مهندسی سام یار شیرآلات، سی ان سی، غلطک
836
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-836,single-format-gallery,bridge-core-1.0.5,ajax_updown_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

خدمات ماشین فرز CNC چهار محور

شرح خدمات ماشین فرز CNC چهار محور

خدمات ماشین فرز CNC چهار محور در این مجموعه دارای یک دستگاه فرز چهار محور همزمان و یک دستگاه فرز چهار محور غیر همزمان ( سه و نیم محور ) میباشد . منظور از همزمان و غیرهمزمان بودن محور چهارم ، دارا بودن قابلیت عملکرد همزمان محور چهارم ( – C حول محور X  ) با سه محور دیگر ( X , Y , Z ) است . همزمانی محور چهارم ، ماشینکاری قطعات پیچیده از جمله ماردون را میسر میکند . کنترلر هر دو دستگاه هایدن هاین بوده و از دقت بالایی برخوردار است.

قسمت های مکانیکی نیز دارای دقت بالایی میباشند . این دو دستگاه قابلیت ماشینکاری انواع ماردون ساده و شیب دار ، انواع قالب های صنعتی ( سنبه و ماتریس ، تزریق پلاستیک ، ریژه و ماهیچه ) و همچنین قطعات حساس صنعتی را دارد . از جمله قطعاتی که با این دستگاه ماشینکاری شده ، شیرآلات برنجی چشمی دار میباشد که با استفاده از فیکسچرهای خاص طراحی شده ، تمامی مراحل شیر با یکبار بسته شدن در فیکسچر انجام میشود.

اینکار موجب میگردد تا کل عملیات نسبت به یکدیگر دقت بالایی داشته و عمق و ابعاد باربرداری ها بسیار دقیق باشد . دقت ماشینکاری شیر در دستگاه CNC چهار محور در مقایسه با شیری که در چند مرحله و با چند فیکسچر و دستگاه های ساده ماشینکاری شده ، قابل مقایسه نیست .

مشخصات ماشین فرز CNC چهار محور

ماشین فرز  1000 CNC – چهار محور همزمان :

محور X = 1020 mm

محور Y = 500 mm

محور Z = 500 mm

محور C = حول محور X با قطر 500 و عملیات همزمان با سه محور دیگر

ماشین فرز  600CNC – سه و نیم  محور  :

محور X = 600 mm

محور Y = 400 mm

محور Z = 400 mm

محور C = حول محور X با قطر 200 و عملیات در هنگام توقف سه محور دیگر

ماشینکاری کامل شیرآلات به صورت یکباره با محور چهارم دستگاه cnc

فرزکاری غلطک با محور چهارم

گالری تصاویر ماشین فرز CNC چهار محور چهار محور