کابل لخت کن دیجیتال و STRIPPER - گروه مهندسی سام یار
1189
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1189,single-format-gallery,bridge-core-1.0.5,ajax_updown_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

کابل لخت کن دیجیتال

شرح فنی کابل لخت کن دیجیتال STRIPPER

عملیات غلاف برداری کابل بسیار حساس تر از سیم میباشد. چرا که ضخامت غلاف روی مغزی ها کم بوده و خیلی یکنواخت نیست. بنابراین هنگام غلاف برداری ، احتمال زخمی شدن روکش مغزی ها وجود دارد. از طرفی برداشتن غلاف به نسبت عایق برداری سیم نیاز به نیروی بیشتری دارد. نوع غلاف برداری نیز در زیبایی و یکنواختی دور غلاف تاثیر دارد. مغزی های درون غلاف هم نیاز به برداشتن عایق دارند. از همه این موارد که بگذریم، کابل ها در دو نوع گرد و تخت تولید میشوند. بنابراین پارامترهای مهمی در امر غلاف برداری و عایق برداری کابل و مغزی های آن دخیل است .

لذا این مجموعه اقدام به طراحی و ساخت دستگاه کابل لخت کن دیجیتال نمود . در طراحی این دستگاه ،  تمامی موارد فوق لحاظ شده است . البته برداشتن عایق کل مغزی های یک کابل ، بصورت همزمان صورت میگیرد . همچنین امکان محدود کردن حرکت غلاف در کابل جود دارد.

این دستگاه قادر است کابل کواکسیال (آنتن) را عایق برداری کند. همچنین می تواند اندازه طول مغزی ها را آرایش کند. تمامی تنظیمات این دستگاه دیجیتال بوده، لذا اپراتور می تواند به راحتی دستگاه را تنظیم نماید و این تنظیمات دقت بالاتری نسبت به نوع پنوماتیک دارد.

مشخصات کابل لخت کن دیجیتال

تعداد کانال ورود کابل = 2 کانال

برق ورودی = 220 Volt تکفاز

ابعاد حدودی دستگاه = 60cm*28cm*60cm

طول عایق برداری مغزی = از 3mm الی 180mm

قابلیت نگه داشتن عایق بعد از لخت کردن = دارد

رنج سیم مورد قبول ( قطر خارجی ) = از قطر0.5mm الی قطر 15mm 

تنظیمات قطر مغزی = دیجیتال

تنظیمات میزان لختی + میزان عایق برداری = دیجیتال

خطای عملیات = مثبت و منفی 0. 5mm

دقت تنظیمات = 0.1mm

سرعت عملیات ( بستگی به سرعت اپراتور و میزان عایق برداری دارد ) = 500الی 1000 عدد در ساعت

مزیت 1 = عایق برداری مغزی های کابل به یکباره

مزیت 2 = عایق برداری کابل تخت

مزیت 3 = عایق برداری کابل کواکسیال
دستگاه فاقد میز میباشد

تصاویر کابل لخت کن دیجیتال

کابل لخت کن دیجیتال